مطالب پیشنهادی

کارگاه های روانشناسی

چطور دوره های روانشناسی را کاربردی یادبگیریم؟

کنترل خشم و عصبانیت

تست های روانشناسی

پرسش و پاسخ روانشناسی

کلینیک تخصصی طب روان 

تشخیص و درمان صحیح، مهمترینِ گامها در تخفیف درد و صرفه جویی در وقت و هزینه های درمان هستند. علاوه بر این فاکتورها، سرعت بررسی مشکلات مراجعین در چهارچوبی نظامند و مطابق با استانداردهای روانشناختی، موجب اعتلای کیفیت درمان و احیا و بازپس گیری سریعتر کیفیت زندگی از دست رفته آنها می باشد. بر همین اساس است که در کلینیک طب روان، تحقیق و یادگیری مداوم و پویا یکی از اصول کار در این کلینیک بوده و بشدت تاکید می شود.

پرسنل متخصص کلینیک با تسلط بر زبان های فارسی، انگلیسی، ترکی آذری، و ایتالیایی پاسخگوی مراجعین چند زبانه بوده تا درک بهتری از مشکلات آنها داشته و بتوانند روشن و شیوا تر به سوالات آنها پاسخ دهند.

تخصص ما شناخت بیماری های شخصیتی و اختلالات همپوشاننده آن همچون خشم، افسردگی، اضطراب و اختلالات جنسی است. به همین منظور کلینیک های خشم، اضطراب، و خانواده ی طب روان همواره مشغول برگزاری کلاس های عمومی و ایجاد پکیج های همسان درمانی برای این مشکلات رفتاری می باشند.

کلینیک روانشناسی کودک ما نیز با تمرکز بر روی اختلالات طیفی بیش فعالی (ADHD): همچون توره، اختلالات یاد گیری، و عدم تمرکز و بی قراری در راستای توانمند سازی والدین کودکان بیش فعال و اختلال زدایی از این کودکان تلاش می کند.
به علت کثرت پروژه های تحقیقی درمانی و تخصص شدن بیشتر کلینیک، مبتلایان به اختلال اسکیزوفرنی و سوء مصرف مواد مخدر به کلینیک های دیگر ارجاع داده می شوند.

تعهد ما به شما تخصص ماست

تصاویر کلینیک طب روان ( مرکز مشاوره غرب تهران)

 

Tebbe Ravan (The Medicine of Mind) Psychoclinical & Counseling Center

Jam Medical Building,  Dadman Blvd, Shahrak e’ Gharb

Tehran, Iran,

Tel: +9821 8856 1521  & +9821 8807

۹۴۴۸

Email: info@tebberavan.com

Telegram: @Drnoviri

Hours: 10:00 until 21:00 (sat – thur)

**Prior Appointments Only

Medical Director: Dr Simon Noviri

Clinical psychologist PhD

Spoken languages: Farsi, english, Azeri, Italian

Services:

 • Clinical assessment and treatment of psychological disorders such as anxiety disorders, personality disorders, children behavioral disorders, OCD, ODD, ADHD, Anger disorder & management

 • Psychosexual disorders such as erectile dysfunctions, vaginismus, dyspareunia,

 • Family & marriage counseling

 • Individual & Professional Growth

 • Children Clinic and Playhouse

Workshops & Courses(english or farsi): OCD, Self esteem, Mindfulness, Anger management, Work stress management, child rearing, Personality development,

 (**Minimum of 10 participants are required to hold the course or the workshop)