اثرات معجزه انگیز ماری جوانا

0

دکتر نویری

این جمله ای هست که وقتی میخواند توجیه ات کنند که چرا باید استفاده کنی میگند. ولی بذارید چند تا از اثار معجزه انگیز ماری جوانا را هم ما دکترا به بقیه بگیم:

 ماری جوانا تپش قلب رو ۴۵ درصد افزایش میده که در زمانی نه چندان طولانی موجب بیماری قلبی عروقی حادی بنام تله اختاپوس میشه. چه بیماری با حالی. حیف که خیلی دردناک و کشنده است.

 از اونجایی که فشار خون در حالت خوابیده هم بصورت دایمی افزایش پیدا میکنه (با مصرف معجزه انگیز ماری جوانا) میشه حدس زد که کُلیه ها چه حالی میکنند و چقدر زود میتونند بازنشسته بشند از کارشون. خوشبختانه دیالیز برای همین موقع هاست ولی خیالتون راحت تا اونجا نمیرسه. چرا؟

 چون منو اکسید کربن خون هم در اثر این تفریح سالم و مفرح بالا میره و تا اونجاییکه میدونیم منو اکسید کربن مسمومیتهای مغزی و اثار خیلی خوبی در کشتن سلولهای مغزی و عروقی میتونه داشته باشه. پس مغز اوکی اه، نه؟

 بعععععععله. مطالعات انجام شده نشون میده که ماده فعال ماری جوانا THC خاصیت جوش دادن دیواره سلولهای مغزی رو به هم داره که باعث میشه بجای ۴ میلیارد سلول مغزی کلا یک سلول بزرگ داشته و مدیریت یکپارچه رو جایگزین صدها قسمتی کنیم که ماموریت کنترل و هدایت بدن رو بر عهده دارند.

 راستی برای اونهایی که سنگ قانونی شدن ماری جوانا در ایالات متحده رو به سنگ میزنند. افزایش چشمگیر کودکانی با IQ پایین معروف به بچه های ماری جوانا باعث شده که فریاد جامعه پزشکی به قانون گذارها بلند بشه، حیف ممکنه دوباره ممنوعش کنند. پس اینکه میگند طبیعیه چی؟

قرص برنج، تریاک، با چشم بسته رد شدن از خیابون، و صورت رو روی اتیش نگه داشتن هم اتفاقا طبیعی هستند،

 باز هم بگید مار ی جوانا بده.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

"دوره رایگان و زیبای پرورش انگیزه" مشاهده و دانلود
+