آینده و زندگی بعد از طلاق و نکات مفیدی که باید بداینم

0

در این سری از پادکست های روانشناسی میپردازیم به  آینده و زندگی بعد از طلاق و نکات مفیدی که باید بداینم

  دکتر نویری در پادکست زیر به این موضوع پرداخته:

 

 

بعد از طلاق برای پیشبرد زندگی خود ، با تمرکز بر خود شروع کنید. از این فرصت گرانبها برای کشف مجدد شخصیت خود استفاده کنید. به این زمان از زندگی خود به عنوان یک ماجراجویی برای کشف واقعی خود فکر کنید.

یاد بگیرید که رها شوید

نگه داشتن پشیمانی ها و تلخی ها فقط زندگی شما را از حرکت به جلو باز می دارد. آیا صدای درونی شما با تمام “اگر چه” و “اگر فقط” کار اضافه کاری دارد؟ این برای مدتی طبیعی است ، اما از خود بپرسید … آیا این افکار به من کمک می کنند یا به من کمک می کنند احساس بهتری داشته باشم؟ آیا فکر کردن در مورد آنها بارها و بارها چیزی تغییر می کند؟

برای پیش بردن زندگی خود مهم است که احساسات خود را بپذیرید و از تجربیات گذشته خود بیاموزید تا خود را برای فصل هیجان انگیز بعدی زندگی خود آماده کنید. بله ، زندگی پس از طلاق وجود دارد.

بعد از طلاق

یاد بگیرید که در لحظه فعلی زندگی کنید. زندگی در زمان حال جایی است که همه “چیزهای خوب” زندگی اتفاق می افتد. اینطور فکر کنید: وقتی شخصی این لحظه را از دست می دهد ، زندگی خود را از دست می دهد.

در همین زمینه :

دوره مدیریت رابطه عاطفی

بنابراین چگونه در زمان حال زندگی می کنیم؟

اگر احساس استرس می کنید ، بلافاصله افکار فعلی را در ذهن خود رها کرده و شروع به جستجوی اطراف خود کنید. از نزدیک به همه چیز نگاه کنید. تمرکز کنید. از تمام حواس خود استفاده کنید! به عنوان مثال ، اگر در کنار فرزندان خود هستید ، آنها را مشاهده کنید. لبخندهایشان را گرامی بدارید. بغلشان کنید زیبایی واقعی آنها را ببینید و از آنها بخاطر اینکه جزئی از زندگی شما هستند قدردانی کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 20 =

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+