زوایه دید صحیح به موضوعات مانع خستگی روانی میشود

0

زوایه دید صحیح به موضوعات مانع خستگی روانی میشود – کلاس دلایل و درمان خستگی روانی.

 

http://Tebberavan.com

اگر شما به مقدار کافی می خوابید و هنوز هم احساس خستگی می کنید وقت آن است که بایستید و یک گام به عقب بردارید و چیزهای دیگری که موجب احساس خستگی شما می شود را بررسی کنید. من به عنوان یک مربی زندگی و مشاور در زمینه های مختلف، دوست دارم از دیدگاهی جامع از جمله بدن، ذهن و روح به این قضیه نگاه کنید. پس بیایید قبل از مصرف زیاد قهوه، میان وعده های خیلی شیرین و یا نوشیدنی های انرژی زا، به برخی از دلایل دیگر که با وجود استراحت کافی همیشه موجب خستگی شما می شوند، بپردازیم:

اگر به اندازه کافی می خوابید و هنوز هم همیشه احساس خستگی می کنید، وقت آن رسیده است که به عقب برگردید و ببینید که کدام یک از این دلایل موجب این شده و این خستگی را تشدید می کند.

 

تحرک کمی دارید.
تحقیقات زیادی در طول سال‌ها انجام شده‌ است که نشان می ‌دهد فعالیت فیزیکی و ورزش انرژی را بهبود می ‌بخشد و خستگی را کاهش می ‌دهد. در یک مطالعه گسترده در سال ۲۰۰۶ که در بولتن روانشناسی منتشر شد، ۷۰ مطالعه در مورد ورزش و خستگی را که شامل بیش از ۶۸۰۰ نفر بود، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

بیش از ۹۰ درصد از مطالعات مشابه نشان دادند: افراد مضطربی که برنامه ورزش منظم را تکمیل کردند در مقایسه با آن‌ هایی که ورزش نکرده بودند کمتر احساس خستگی می کردند.

راه حل و کاری که باید انجام دهید.

حرکت کنید ! راه ‌هایی برای افزایش ورزش و حرکت خود پیدا کنید. دستورالعمل کلی ۱۵۰ دقیقه در هفته ورزش متوسط یا ۷۵ دقیقه در هفته از فعالیت‌ های شدید ( یا ترکیبی از این دو ) است. این می تواند به آسانی رفتن از پله ها به جای آسانسور، پیاده روی ۲۰ دقیقه در روز یا شرکت در یک ورزش که شما لذت می برید، ساده باشد.

برای بدست آوردن نتیجه متفاوت باید کاری متفاوت انجام دهید. برای اینکه انرژی بیشتری داشته باشید و کم ‌تر خسته باشید، باید تغییراتی ایجاد کنید.

چه تغییراتی در شما ایجاد خواهد شد؟ آیا می‌خواهید بهتر غذا بخورید، بیشتر ورزش کنید و یا شغلی که از آن تنفر دارید و یا رابطه‌ ای که انرژی شما را تخلیه می ‌کند را مورد ارزیابی مجدد قرار دهید؟

در حال حاضر چند دقیقه وقت بگذارید و به ۱ الی ۳ چیزی که می‌خواهید امتحان کنید، فکر کنید. آن‌ ها را در دفتر یادداشت خود، یا گوشی موبایلتان بنویسید و یا یک ایمیل برای خودتان بفرستید.

اکنون زمان تغییر است. اقدام کنید و انرژی تان را افزایش دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + نوزده =

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link