کلاس کنترل ترس و فوبیا – نظر شرکت کنندگان ۱

0

سلام من نوشین هستم تا حدود ۲ سال پیش زندگی خوب و شادی داشتم. هنر خوندم ازدواج کردم و تقریبا همه چی نرمال بود. بعد از یه دوره که بهم فشار عصبی زیادی وارد شد دچار استرس شدیدی شدم به طوری که مدام میترسیدم از همه چیز از همه افراد: اشنا و غیر اشنا .

نمیتونستم از در خونه بیرون برم. هیچ جا نمیرفتم. تنهایی که به هیچ عنوان. گاهی با همسرم بیرون میرفتم که به ۵دقیقه هم نمیکشید و با استرس شدید و گریه برمیگشتم .حالم اصلا خوب نبود .از شدت استرس حتی دکتر هم نمیتونستم برم .دوران بسیار سختی بود .

همه میگفتن استرس مگه چیه ولش کن برو بیرون .ولی واقعا درک نمیکردن من چه عذابی دارم میکشم .اصلا اروم نبودم هیچ جا نمیتونستم برم .تا اینکه یکی از دوستانم گفت من برای مشگلی پیش دکتر نویری رفتم تو هم برو.

من تا مدتی نمیتونستم برم .بلاخره با کمک همسرم و استرس شدید امدم پیش اقای دکتر. همون جلسه اول استرس داشت خفه ام میکرد کلی گریه کردم. دکتر با راهنماییاش اروم ام کرد . حتی نمیتونستم درست نفس بکشم.

دکتر بسیار حرفهای خوبی بهم میزد و مهارتهای بینشی و رفتاری زیادی به من داد که من یادداشت میکردم و سعی میکردم همه رو انجام بدم. تمام تمرینات رو انجام میدادم چون میخواستم استرس نداشته باشم و بتونم کارهام رو انجام بدم . میخواستم از اون وضعیت بیام بیرون.

تا قبل از دکتر رفتن فکر میکردم هیچ وقت بهتر نمیشم و همیشه باید با ترس و اضطراب زندگی کنم .دکتر نویری عزیز بسیار با حوصله بهم کمک کرد که بتونم مسیر درست رو پیدا کنم .الان بعد از گذشت چند جلسه خیلی حالم بهتره . میتونم به کارهام برسم .

البته هنوز تحت درمان هستم و به امید خدا تا بهبودی کامل ادامه میدم .از دکتر نویری عزیز هم بسیار سپاسگزارم که مسیر روشن و درست رو بهم نشون داد و با مهربونی به تمام سوال های من جواب دادن .بهترین ها رو براشون ارزو میکنم .

با تشکر از نوشین عزیز برای همت و عزمی که سرمایه گذاری کردند تا خوب بشند و آرزوی سلامتی و عزت نفس همیشگی‌برای ایشون.“ایشون درمان شده و ازین پس در جهت رشد بیشتر و نگهداری از سلامت خودشون هست که همچنان به مطب مراجعه میکنند و ما خوشحالیم که تونستیم براشون مفید و موثر واقع بشیم.”

دکتر نویری

طب روان جدی و کوشا در درمان

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + سه =

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link