۱۴ نکته که مانع جذابیت جنسی شما میشود

0

در ویدیو زیر به ۱۴ نکته اشاره شده که مانع جذابیت جنسی شما یا پارتنرتان میشود

 

چطور میتوان میل جنسی داشت وقتی نقطه تلاقی نگاه و تصویر فاقد زیبایی، هارمونی و توازن است.زیبا و چشم نواز نبودن ظاهری و رفتاری پارتنر و شریک جنسی یکی از دلایل سرد مزاجی و ناتوانی جنسی در هر دو جنسیت می باشد.

 

 

متاسفانه دوست داشتن و مراعات احساسات طرف دیگر رابطه همواره باعث می شود که فرد غیر جذاب، ناآگاهانه از احساس اکراه و لذت نبردن پارتنر خود بی خبر مانده و با تصوراتی غلط به زیبایی (نداشته خود) ادامه دهد.

در جامعه ای که بهداشت فردی، مد، آرایش و پوشش دستخوش اظهار نظر های افرادی ناآگاه به علم زیباشناسی یا تاجر مد، لباس، جراحی، و لوازم آرایشی است؛

بجاست که همه ما از آنجه که زیبایی نیست باخبر بوده تا حداقل جذابیت خود را در نگاه پارتنر خود از دست ندهیم و کمک کنیم که او نیز در نگاه ما جذاب و زیبا باقی بماند.

بیشتر ببینید:
دوره مدیریت رابطه عاطفی

  چگونه جذابیت جنسی داشته باشیم؟

غیر قابل پیش بینی باشید 

غیر قابل پیش بینی بودن جذاب ترین ویژگی است که هر کسی نمیتواند داشته باشد کسی که این ویژگی را دارد با طراحی سورپرایز های مختلف همیشه همسر و معشوقه خود را غافلگیر میکند پس شما هم تصمیم بگیرید غیر قابل پیش بینی بودن را تمرین کرده و در روابطتان دخیل کنید. 

 

قدم زدن را فراموش نکنید 

صرفا برای ایجاد حس حرکت در بدن خود راه بروید نه برای رسیدن به مقصدی.چرا که وقتی آگاهی کافی نسبت به بدنتان دارید یک حس طبیعی و وصف ناپذیر توام با لذت در شما پدیدار خواهد شد به این طریق جذابیت در شما رشد کرده و این را همسرتان نیز احساس می کند.

 

به بدن خود علاقه مند باشید 

بدن هر فردی منحصر به خود آن فرد است و همیشه و در هر زمان زیبایی خود را دارد.بنابراین باید بدانید که این تنها بدنی است که شما دارید و چنانچه دوست دارید همسرتان به بدنتان علاقه مند باشد قبل از هر چیزی خودتان نیز باید به بدن خود علاقه مند باشید.اگر نمیدانید این علاقه را چطور ایجاد کنید ما به شما خواهیم گفت.شما بایستی نسبت به همه اندام های خود از پوست گرفته تا دست و پا و دیگر بخش های بدن با عشق و محبت برخورد کنید و این اطمینان را داشته باشید که هر اندازه که به بدن خود علاقه داشته باشید همان اندازه نیز همسرتان به بدن شما علاقه مند شده و عشق می ورزد.

رابطه

تغییر و تحول در دکوراسیون اتاق خواب 

با ایجاد تغییراتی خاص می توانید فضای اتاق خواب خود را از حالت عادی به حالت رمانتیک ارتقا دهید مثلا اقدام به روشن کردن شمع های معطر کرده و یا همچنین رو تختی های قرمز رنگ و جذاب روی تختخواب خود بیندازید تا حس جدیدی به خود و همسرتان هدیه دهید.

 معطر نگه داشتن بدن خود 

یکی از پر کشش ترین جذابیت های جنسی متعلق به بوی بدن است که هم میتواند طرف مقابلتان را به سمت شما جذب کند و هم میتواند دفع کند.شما باید به تمیزی و نظافت خود اهمیت بسیاری قائل شوید و یادتان نرود از آن نوع خوشبو کننده های بدن که حاوی مواد محرک هستند استفاده کنید چرا که با اینکار در تحریک کردن هر چه بیشتر همسرتان موفق خواهید شد. 

نوازش کردن همسر و ارسال پیام های تحریک کننده به او 

چه بپذیرید و چه نپذیرید باید بدانید که مرد ها عاشق نوازش و ناز هستند.چراکه آنها بر این باورند که نوازشی که از طرف زن سرشار از احساس باشد به این معنا است که آنها عاشق همسرشان هستند.پس چنانچه دیدید همسرتان در حال استراحت روی مبل است به او نزدیک شده و دستتان را لای موهای او بکشید حتی با ماساژ دادن آرامش را به او هدیه دهید. 

رسیدگی به موهایتان را فراموش نکنید

 توجه و نگاه کردن به صورت شما با دست کردن در مو حاصل می شود زمانی که همسرتان میخواهد به صورت شما نگاه کند اولین کاری که می کند دست هایش را در موهای شما فرو میبرد بنابراین حواستان به تمیزی موهایتان باشد. 

لبخند

از لبخند زدن غافل نشوید 

هیچ اهمیتی ندارد که کجا هستید چیزی که مهم می باشد این است که شخصیتی تعاملی و جذاب داشته باشید.یک ربات هیچوقت جذابیت ندارد پس سعی کنید بازو و دست های همسرتان را لمس و نوازش کرده و نشان دهید که درگیر صحبت با او هستید و این کار شما باعث میشود توجه او نیز به سمت شما جلب شود.بدانید که با زدن یک لبخند می توانید خیلی از افراد را به خود جذب کنید و این نشان از بالا بودن اعتماد به نفس شما است.حتی اگر وضعیت زیبایی دندان هایتان مناسب نیست باز هم جلوی آینه با تمرین و تکرار بهترین لبخند خود را کشف کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+