شناسایی و درمان بولیمیا | پرخوری عصبی

0

شناسایی و درمان بولیمیا (وسواس از دست دادن وزن)

بیماری بولیمیا بیماری ای بسیار جدی است که موجب آسیب های جدی به جسم، روان، رابطه و زندگی فرد بیمار می گردد. در دوره درمان بولیمیا به شناختی کاربردی و ملموس از این بیماری پرداخته و با توصیه های عملی به درمان و ریشه کن کردن بیماری از زندگی افراد مبتلا و اطرافیانشان خواهیم پرداخت.

همچنین از نقطه نظر روانشناختی و ارایه توصیه های مهم و کاربردی در رفع این بیماری از زندگی فردی، رابطه عاطفی، دوستی و خانواده، و سلامت و بهبود روانی و جسمانی فرد  خواهیم پرداخت

مقدمه دکتر نویری بر بیماری بولیمیا:

 

برای استفاده صحیح فایلهای صوتی زیر باید حتما به ترتیب گوش داده شوند

جلسهموضوعلینک خریدمبلغ
اول قسمت اول شناسایی و درمان بولیمیا خرید جلسه اول۵۵ هزار تومان
دوم قسمت دوم شناسایی و درمان بولیمیا خرید جلسه دوم۵۵ هزار تومان
سوم قسمت سوم شناسایی و درمان بولیمیا خرید جلسه سوم۵۵ هزار تومان
نکات تکمیلی برای خرید دوره های آنلاین روانشناسی: برای خرید تک جلسه ای روی دکمه بنفش و برای خرید کل دوره به صورت یک جا، روی دکمه قرمز کلیک کنید و بعد از آن وارد صفحه خرید می شوید و باید ایمیل و نام خود را وارد کنید که بعد از آن روی دکمه خرید کلیک می کنید و وارد صفحه شاپرک خواهید شد.سپس اطلاعات کارت خود را وارد کنید و بر روی تکمیل خرید کلیک کنید. بعد از زدن روی گزینه تکمیل خرید از صفحه خارج نشوید و منتظر بمانید تا خودکار لینک دانلود برای شما به نمایش داده شود.اگر در هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید یا اینترنت شما قطع شد و…  اصلا نگران نباشید و از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید تا درکمتر از ۱۲ ساعت مشکل را برسی و حل کنیم.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + هفده =

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+