ناتوانی در دوست یابی (کودکی تا بزرگسالی)

0
اجتماعی بودن به طرزی صحیح نیازمند داشتن ژنتیکی سالم و همینطور تربیتی صحیح و کافی و اجتماعی است. افرادی که دچار اختلالات ژنتیکی رشدی-روانی در دوران کودکی خود باشند و از علایم بیش‌فعالی، اختلالات سلوک و‌نافرمانی، اختلالات اوتیزم و توره و‌غیره رنج برده عمدتا قادر به داشتن رفتاری اجتماعی بدون درمان های لازم نخواهند بود.

همچنین افرادی که تربیتی خشک و‌ یا بدون مرزهای لازم دریافت کرده باشند نیز در رفتار اجتماعی خود دچار افراط و تفریط بوده و از داشتن دوستان و یک دوستی صحیح و دوطرفه محروم خواهند بود.

در این مجموعه پادکست ها به اختلالات مربوط به ناتوانی در دوست یابی و نگهداری دوست و داشتن دوستی های دوطرفه اشاره کرده و‌با بررسی علایم به ارائه راهکارهای موجود نیز میپردازیم.

 

جلسات زیر به صورت صوتی  ارائه شده- مدت زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه میباشد

مبانی کلاس ناتوانی در دوست یابی (کودکی تا بزرگسالی) – مدرس دکتر  نویری

جلسهموضوعلینک خریدمبلغ
اولمقدمه (رایگان) خرید جلسه اولرایگان
دوم دلایل و علایم ناتوانی ۱ خرید جلسه دوم۵۵ هزار تومان
سومدلایل و علایم ناتوانی ۲ خرید جلسه سوم۵۵ هزار تومان
چهارم درمان و راهکار برای کودکان خرید جلسه چهارم۵۵ هزار تومان
پنجم درمان و راهکار برای بزرگسالان خرید جلسه پنجم۵۵ هزار تومان
خرید کل جلسات فوق۲۲۰ هزار تومان

 

نکات تکمیلی برای خرید دوره های آنلاین روانشناسی: برای خرید تک جلسه ای روی دکمه بنفش و برای خرید کل دوره به صورت یک جا، روی دکمه قرمز کلیک کنید و بعد از آن وارد صفحه خرید می شوید و باید ایمیل و نام خود را وارد کنید که بعد از آن روی دکمه خرید کلیک می کنید و وارد صفحه شاپرک خواهید شد.سپس اطلاعات کارت خود را وارد کنید و بر روی تکمیل خرید کلیک کنید. بعد از زدن روی گزینه تکمیل خرید از صفحه خارج نشوید و منتظر بمانید تا خودکار لینک دانلود برای شما به نمایش داده شود.اگر در هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید یا اینترنت شما قطع شد و…  اصلا نگران نباشید و از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید تا درکمتر از ۱۲ ساعت مشکل را برسی و حل کنیم.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یک =

(30 ساعت دوره های رایگان روانشناسی و مهارت فردی)

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+