دوره روان درمانی چاقی و کنترل وزن

0

روان درمانی چاقی | ۵ تکنیک موثر درمان چاقی و اضافه وزن

قسمت عمده چاقی بسیاری از افراد در عادات اشتباه خوردن آنها خلاصه می شود، به عنوان مثال بعضی ها عهدی نانوشته و ناگفته در پر کردن بشقاب غذای خود با تمامی غذاهای روی سفره دارند. عده ای دیگر حتما باید بعد از غذا میوه و شیرینی بخورند بطوریکه از نبود میوه و شیرینی ناراحت و برآشفته می شوند. برای خیلی از مردم غذای بدون گوشت  و مرغ، غذا محسوب نمی شود
اما در کنار یک متخصص روان افراد می توانند عادات اشتباه غذا خوردن خود را پیدا کرده و با تقویت مهارتهای شخصیتی و روحی خود، این عادات سخت و اشتباه را کنار بگذارند.   همراه با یک متخصص روان تشخّص و مَنِش خوردن در افراد شکل گرفته و تثبیت می شود بطوری که هرگز دیگر نگران پرخوری و اشتباه خوردن نباشند.بعلاوه، یک متخصص و مربی روح و روان، با گسترش بینش فرد در زمینه های دیگر روحی کمک میکند تا افراد بتوانند با وسوسه های خوردن بدرستی برخورد کرده و بجای جنگیدن و مبارزه با خود بتوانند به بالانس و توازنی از لذت کم خوردن بهره ببرند.

 

بخش هایی از کلاس روان درمانی چاقی و کنترل وزن :

 

 

جلسات زیر به صورت صوتی و مدت  کل دوره ۴ ساعت می باشد  –مدرس دکتر نویری

جلسهموضوعلینک خریدمبلغ
اولشناسایی عادات حسی صحیح در غذا خوردن دانلود رایگان جلسه اولرایگان
دومرفتار های جبرانی در خوردن خرید جلسه دوم۵۵ هزار تومان
سومچند بعدی بودن لذت های انسان خرید جلسه سوم۵۵ هزار تومان
چهارم۳ قانون مهم در غذا خوردن که باید رعایت کنیم خرید جلسه چهارم۵۵ هزار تومان
پنجمجمع بندی دوره و پرسش و پاسخ خرید جلسه پنجم۵۵ هزار تومان
خرید کل جلسات فوق۲۷۵ هزار تومان
نکات تکمیلی برای خرید دوره های آنلاین روانشناسی: برای خرید تک جلسه ای روی دکمه بنفش و برای خرید کل دوره به صورت یک جا، روی دکمه قرمز کلیک کنید و بعد از آن وارد صفحه خرید می شوید و باید ایمیل و نام خود را وارد کنید که بعد از آن روی دکمه خرید کلیک می کنید و وارد صفحه شاپرک خواهید شد.سپس اطلاعات کارت خود را وارد کنید و بر روی تکمیل خرید کلیک کنید. بعد از زدن روی گزینه تکمیل خرید از صفحه خارج نشوید و منتظر بمانید تا خودکار لینک دانلود برای شما به نمایش داده شود.اگر در هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید یا اینترنت شما قطع شد و…  اصلا نگران نباشید و از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید تا درکمتر از ۱۲ ساعت مشکل را برسی و حل کنیم.

 نظر شرکت کنندگان دوره روان درمانی چاقی و کنترل وزن

 

ترنم
در این دوره متوجه شدم که این عادت های غذایی من هست که باعث چاق شدن من میشه، نه خوردن یا نخوردن برخی مواد غذایی یا حذف طعم ها. در این دوره یاد گرفتم که هرچیزی که بخوام میتونم بخورم ولی به چه میزان و  به چه منظور اون مهمه .

 

کسری
یه موضوع خوبی که در این کلاس ها بود اینکه رژیم های سخت و طاقت فرسا در اون جا داده نشده بود و این خودش انگیزه بالایی در من ایجاد می کرد که بتونم این دوره رو ادامه بدم.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − چهارده =

(30 ساعت دوره های رایگان روانشناسی و مهارت فردی)

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+