افزایش اعتماد به نفس

4

افزایش اعتماد به نفس | ۱۱ گام برای تقویت اعتماد به نفس و جذابیت ظاهری

 

بسیاری از ناتوانی در ابراز خود در حضور و مقابل دیگران در عذابند، بسیاری از گرفتن تصمیمات مهم زندگی بدلیل نداشتن اعتماد بنفس کافی در می مانند. بسیاری هم قادر به انجام مستقل کارهای خود نیستند چون والدین، همسر، و‌یا اطرافیان کنترلی نابجا و غلط بر روی آنها دارند

 

در این دوره با پرورش مجموعه ای از مهارت های فردی لازم، سعی در رسیدن به توانایی مصاحبت و مماشات با دیگران، گرفتن تصمیمات قطعی، و استقلال بجا و به اندازه در انجام امور خود میرسیم.

 

اعتماد به نفس چیست؟

هنگامی که به خود باور داشته باشیم، می‌توانیم خطر کنیم، ماجراجویی کنیم، به ناشناخته‌ها سرک بکشیم، شعف خودانگیخته داشته باشیم و یا هرگونه احساسی که روح انسانی را جلا می‌بخشد، تجربه کنیم. این همان تعریف اعتماد به نفس است. « ای.ای کامینگز»

مشاهده نمونه تدریس

جلسات زیر به صورت صوتی و مدت  کل دوره ۸ ساعت می باشد  –مدرس دکتر نویری

مبانی کلاس پرورش و افزایش اعتماد به نفس:

جلسهموضوعلینک خریدمبلغ
اولپرورش‌ خصوصیات مثبت فردی دانلود رایگان جلسه اولرایگان
دومپرورش زبان بدن و زبان گفتار ۱ خرید جلسه دوم۴۰ هزار تومان
سومپرورش ‌زبان بدن و زبان گفتار ۲ خرید جلسه سوم۴۰ هزار تومان
چهارمپرورش‌ سنجش و پاسخ دهی به نظرات دیگران خرید جلسه چهارم۴۰ هزار تومان
پنجمپرورش انگیزه و استقامت در مقابل سختی ها ۱ خرید جلسه پنجم۴۰ هزار تومان
ششمپرورش انگیزه و استقامت در مقابل سختی ها ۲ خرید جلسه ششم۴۰ هزار تومان
هفتمپرورش‌ بینش‌مهارت گرا خرید جلسه هفتم۴۰ هزار تومان
هشتمپرورش شخصیت قاطع و متعامل ۱ خرید جلسه هشتم۴۰ هزار تومان
نهمپرورش شخصیت قاطع و متعامل ۲ خرید جلسه نهم۴۰ هزار تومان
دهمپرورش ‌تمرکز بر موضوعات و افزایش اعتماد به نفس خرید جلسه دهم۴۰ هزار تومان
یازدهمپرورش‌ مثبت گرایی در عملکرد فردی خرید جلسه یازدهم۴۰ هزار تومان
خرید کل جلسات فوق۴۴۰ هزار تومان

نکات تکمیلی برای خرید دوره های آنلاین روانشناسی:  برای خرید تک جلسه ای روی دکمه بنفش و برای خرید کل دوره به صورت یک جا، روی دکمه قرمز کلیک کنید و بعد از آن وارد صفحه خرید می شوید و باید ایمیل و نام خود را وارد کنید که بعد از آن روی دکمه خرید کلیک می کنید و وارد صفحه شاپرک خواهید شد.سپس اطلاعات کارت خود را وارد کنید و بر روی تکمیل خرید کلیک کنید. بعد از زدن روی گزینه تکمیل خرید از صفحه خارج نشوید و منتظر بمانید تا خودکار لینک دانلود برای شما به نمایش داده شود.اگر در هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید یا اینترنت شما قطع شد و…  اصلا نگران نباشید و از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید تا درکمتر از ۱۲ ساعت مشکل را برسی و حل کنیم.

 گزیده ای از مطالب کلاس افزایش اعتماد به نفس:

خصوصیات مثبت فردی در افزایش اعتماد به نفس

 

 

با اعتماد به نفس‌ ها مثبت‌گرا هستند و همیشه مسائل را مثبت و خوب می‌بینند و افکارشان را باصدای بلند بیان می‌کنند، آنها به نکات منفی توجه دارند ولی هیچ‌گاه درباره این موضوعات حرفی نمی‌زنند.

داشتن و نداشتن اعتماد به نفس در زندگی روزمره هر آدمی بسیار تاثیرگذار است. فکر کنید در یک کلاس درس حضور دارید و آن درس را به خوبی بلد هستید. استاد سوالی را می‌پرسد، شما اگر اعتماد به نفس داشته باشید دست خود را بالا برده و پاسخ را بلند و شفاف می گویید اما اگر فردی بدون اعتماد به نفس باشید با توجه به اینکه پاسخ را می‌دانید ترجیح می‌دهید سکوت کنید.

پاسخ ندادن در جمع برای شما مهم‌تر از آن است که نمره خوبی از آن درس بگیرید. بدین ترتیب بی‌اعتماد به نفس بودن یعنی عقب ماندن از خیلی فرصت‌ها در زندگی

 

زبان بدن در افزایش اعتماد به نفس

 

 

افرادی که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند، در محیط کار، موقعیت‌های اجتماعی و گرو‌ه‌هایی که عضو آن هستند، برجسته‌تر از دیگران به نظر می‌رسند. علاوه بر این، زبان بدن افراد با اعتماد به نفس نیز از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که آنها را محکم‌تر و مطمئن‌تر نشان می‌دهد. این افراد به توانایی‌های خود کاملا ایمان دارند و نسبت به همتایان خود به جایگاه بالاتری دست می‌یابند.

زبان بدن اعتماد به‌نفس و جذابیت
داشتن اعتماد به نفس در زبان بدن می‌تواند شما را جذاب‌تر نشان دهد. ۹۳ % ارتباط شما و تأثیری که روی فرد مقابل می‌گذارید بر اساس زبان بدن شما شکل می‌گیرد. اگر به خوبی یاد بگیرید که چگونه میتوان از زبان بدن بهره گرفت، تاثیری که روی ذهن دیگران خواهید گذاشت نیز کاملا متفاوت خواهد شد.

نشانه هایی که یاد گرفتید میتوانند در جهت عکس نیز مورد استفاده قرار گیرند. به این معنا که مثلا اگر درمورد مساله خاصی سخنرانی دارید که نیاز به تخصص دارد، با اجرای زبان بدن مربوط به آن، دیگران شما را متخصص تر از قبل خواهند دید. بخش زبان بدن قدرت نامحدود یکی از ارزشمندترین گنجینه های این علم در سطح اینترنت است.

 

 

اعتماد به نفس صحیح

 

داشتن اعتماد‌به‌نفس ویژگی بسیار خوبی است و می‌تواند موجب پیشرفت شما در زندگی شود. اگر فردی با اعتماد‌به‌نفس هستید، دیگران هم به شما اعتماد می‌کنند، با افراد غریبه و ناآشنا، راحت‌تر ارتباط برقرار کنید و روی‌هم‌رفته خوشحال‌تر خواهید بود. با اعتماد‌به‌نفس کم مطمئنا نمی‌توانید فرد شادی باشید. از طرفی خود‌شیفتگی و داشتن اعتماد‌ به‌ نفس کاذب ویژگی فردی و اجتماعی مناسبی نیست. ارتباط برقرارکردن و برخورد با این قبیل افراد علاوه بر اینکه کاری سخت است، خسته‌کننده و در مواقعی حتی ناراحت‌کننده است.

 

https://tinyurl.com/y3acok9q

۰/۵ (۰ Reviews)
ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. علی هما می گوید

  سلام برای شرکت در دوره حضوری باید چه کار کنم؟
  آیا تست تست اعتماد به نفس هم دارید؟
  ممنون

 2. گلبرگ می گوید

  جلسات زبان بدن خیلی مفید بود برام
  همچنین جلسات ۵ و ۶

 3. محمدی می گوید

  ممنون بابت این دوره
  عالی بود

  1. طب روان می گوید

   ممنون از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + دوازده =

(30 ساعت دوره های رایگان روانشناسی و مهارت فردی)

برای دانلود رایگان دوره ها کلیک کنید
close-link
دوست داری تو چه زمینه ای رشد کنی؟عزت نفس -فن بیان - موفقیت (کلیک کن)
+